Zkroťte svůj cholesterol

Vysoká hladina cholesterolu trápí každého 3. člověka v Česku. Jedná se o jeden z nejrizikovějších faktorů, který ohrožuje srdce a cévní systém. V důsledku vysoké hladiny cholesterolu cévy ztrácejí pružnost a snižuje se jejich průchodnost.

Bezpečná hladina cholesterolu

Cholesterol je steroidní látka přirozeně se vyskytující v lidském těle. Je nezbytný pro tvorbu hormonů a vitamínu D. Jeho bezpečná hladina se pohybuje v rozmezí 3,9 až 5,2 mmol/l. Hodnoty nad 6,2 už s sebou nesou vysoké riziko ucpání cév.

 

Jak na snižování cholesterolu přírodně?

Prvním a nejzásadnějším krokem v procesu léčby vysokého cholesterolu je změna jídelníčku. Vyhýbejte se smaženým pokrmům, tučným sýrům a z vajíček jezte především bílky. Doporučované jsou naopak třeba ovesné vločky, ořechy a ryby. Hladina cholesterolu bývá vyšší u kuřáků, zvažte proto omezení kouření, ideálně s cigaretami skoncujte nadobro. Přestože je to v dnešní hektické době obtížné, pokuste se co nejvíce vyhýbat stresu. Ten totiž cholesterol také zvyšuje, a to jak z pohledu tradiční, tak moderní medicíny.

Jedním z nejsilnějších spojenců v boji s vysokým cholesterolem je matka příroda a její dary v podobě bylin. 

AIMIL hladina CHOLESTEROLU

Snížení hladiny cholesterolu za pomocí celostní medicíny...
Snížení hladiny cholesterolu za pomocí celostní medicíny...

Aimil AmytrolEU je ajurvédský doplněk stravy vyvinutý za použití moderní vědy a technologie. Jeho vývoj se ale opírá o znalosti našich předků sbírané téměř 5 000 let. Přípravek se skládá ze 14 léčivých bylin v harmonickém složení. Pomáhá snižovat hladinu celkového cholesterolu a řídit metabolismus lipidů. Zakoupit jej můžete v našem e-shopu společně s ostatními ajurvédskými doplňky stravy.

 

###message