Držte cukr na uzdě

Počet lidí, kteří mají potíže s metabolizací cukru v krevním oběhu enormně stoupá. Z menší části může cukrovka být vrozená, z větší se rozvine v dospělosti v souvislosti se životním stylem. V současné době v České republice touto nemocí trpí eviduje téměř 320 tisíc lidí, kteří se s ní léčí. Ještě před deseti lety jich přitom bylo 184 tisíc.

Výzkum

Z počátku bylo vědci zkoumáno více než 500 různých rostlin. Ve finálním složení hraje nejdůležitější roli 6 vybraných rostlin, a to dřišťál osinatý, křídlok vakovitý, mořena srdčitá, pískavice řecké seno, chebule srdčitá a gymnéma lesní. Dále byly zkoumány další rostliny, které zvyšují jejich účinnost. Pouze nakombinováním přesného poměru těchto rostlin bylo dosaženo unikátního výsledku.

Tento výzkum byl v oceněn prestižním oceněním CSIR technology award 2016.

  • přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
  • napomáhá normálnímu metabolismu glukózy
  • přispívá ke kontrole hmotnosti
banner bgr bez cta
banner bgr bez cta

V laboratořích Aimil Pharmaceuticals následně vznikl jedinečný pomocník boje s cukrovkou - preparát BGR-34EU  (Blood Glucose Regulator ).

Jedná se čistě přírodní extrakt z těchto bylin bez dalších chemických přísad. 

 

Příběh pana Milana

Milanovi před několika lety lékaři diagnostikovali cukrovku druhého typu. Zpočátku si prošel nepříjemným přístupem k jeho léčbě, potýkal se se zdravotními problémy a musel vyhledat jiného diabetologa. Výsledky ale stále nebyly dostatečné. Potom objevil zcela jiný přístup ke svému onemocnění a o svoje zkušenosti se s námi podělil.

Cítím se zdravě, mám více energie, nadváha je pryč. A to bez užívání léků. Jsem vděčný za produkt BGR-34EU, který mi osobně tolik pomohl a stále pomáhá v boji s cukrovkou. Jmenovitě bych rád poděkoval Martinovi Kozákovi za jeho vstřícný přístup a zajímavé nabídky produktů a novinek.

Celý příběh pana Milana naleznete ZDE.

 

Složení produktu

156-banner-aimil3
křídlok

Křídlok vakovitý

Obsahuje bioflavonoidy, což jsou látky rostlinného původu přítomné ve všech rostlinných buňkách a jsou pro naše tělo nepostradatelné.

dřišťál

Dřišťál osinatý

Je vzpřímený, trávnatý, opadavý keř, který roste v Himálajích v nadmořské výšce od 1000 do 3000 m. Drišťál osinatý přispívá k normální hypolipidemické reakci, normální činnosti kardiovaskulárního systému, normální hladině cholesterolu v krvi a normální hladině glukózy v krvi.

mořena

Mořena srdčitá

Obsahuje antioxidanty, podporuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti jater, přispívá k normální funkci močové soustavy (ledviny) a přispívá k normálnímu zdravému metabolismu cukrů.

piskavice

Pískavice řecké seno

Komplexní rostlina, která má zejména vliv na kardiovaskulární, trávicí a oběhovou soustavu. Je dobrým pomocníkem při překyselení žaludku, a žaludečních křečích. Reguluje hladinu cukru v krvi jeho postupným uvolňováním a pomáhá se snížením cholesterolu.

Tinospora cordifolia

Chebule srdčitá

Vytrvalá liánovitá rostlina se střídavými listy, žlutavými květy a dužnatým kořenovým systémem. Reguluje hladinu krevní glukózy zmírněním oxidativního stresu. Obsahuje antioxidanty a podporuje imunitu.

gurmar

Gymnéma lesní

Tato rostlina je používána k léčení diabetu již více než 2000 let. Jedná se o lesní, popínavou vinnou révu vyskytující se ve střední a jižní Indii. Je přezdívána také jako gurmar neboli "zabiják cukru".

MUDr. et RNDr. Tomáš Brychta, PhD. - NZZ Interní a diabetologická ambulance

kazuistika
kazuistika

„V této chvíli je v naší ordinaci preparátem BGR-34 léčeno na desítky spokojených pacientů, u kterých došlo k významnému zlepšení kompenzace diabetu a životní spokojenosti. Přípravek BGR-34 přináší novou motivaci k léčbě nejen pacientům, ale i lékařům.“

Jeden příklad za všechny  

Pacientem byl 62 letý muž, obézní diabetik. S diabetem mellitem 2. typu se léčí od svých 50 let.

V srpnu 2017 nasazujeme u tohoto pacienta preparát BGR-34EU jako doplněk stávající medikace.

Jak je patrné z následující tabulky, již za 3 měsíce léčby dochází ke snížení tělesné hmotnosti i poklesu glykemie a glykovaného hemoglobinu. Za další 2 měsíce jsou výsledky terapie ještě příznivější – celkový pokles tělesné hmotnosti o 11 kg za 5 měsíců, snížení glykovaného hemoglobinu, nížení glykemie. Dochází rovněž ke snížení TK.  Na neposledním místě je nutno uvést významné snížení potřeby. Pacient se cítí výrazně lépe, nově je motivován i ke zvýšení pohybové aktivity.  To vše bez výskytu nežádoucích účinků. V soubežně sledovaném lipidovém profilu ani hodnotách jaterních testů ke změně nedochází. 

Pro podrobnější informace stahujte celou kazuistiku niže.

 

Kromě snížení glykémie dochází také k lepší kontrole tělesné hmotnosti, zlepšení metabolismu lipidů, preparát přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, podporuje imunitní systém a působí jako antioxidant. Má tedy příznivý vliv na onemocnění celého organismu, ke kterému dochází v rámci metabolického syndromu.

TK (mmHg), TF(/min)

8/2017 150/90, 76
11/2017 140/85, 82
1/2018 135/87, 72

Hmotnost

8/2017 137 kg
11/2017 130 kg
1/2018 126 kg

Gly. (mmol/l), HbA1c (%IFCC)

8/2017 11,3 6,9%
11/2017 7.3 5,7%
1/2018 7,8 5,2%

###message