Bolestivá menstruace

Bolestivou menstruací občas trpí skoro každý žena. Mnoho z nich ale neví, jak se s ní vypořádat. Přečtěte si příběh naší zákaznice Nely. Poradí vám, co jí zabralo.

A je to tady zase...

... Pomyslím si každý měsíc, když dorazí nepříjemná bolest v podbřišku. Spolu s ní obvykle přichází i hromada myšlenek: "Kde mám ty prášky od bolesti? Budu se jimi cpát minimálně 3 dny." "Musím si vzít volno v práci." "Proč musím vždycky tak trpět?"

Někdy si říkám, proč vůbec ty „mé dny" existují. Jen díky nim mám ale svou krásnou dceru. Menstruační cyklus je velmi důležitou součástí života každé ženy. Mnohé z nás ale každý měsíc sužují bolesti provázející 1–3 dny menstruace. Škála bolestí je široká – od lehčích, které připomínají slabé křeče, až po silné, při nichž dokonce žena není schopná vykonávat každodenní činnosti, protože téměř nedokáže vstát z postele.

Jak z toho ven?

Existují  například různá cvičení, která nám uleví od bolesti. Ale ruku  na srdce - kdo by chtěl v těchto křečích stát na hlavě? Po přečtení několika článků, konzultacích s lékaři a polykání nespočtu prášků zmírňujících bolest jsem se rozhodla jít jinou cestou. Přírodní a ověřenou cestou, která mi pomohla se postavit už první menstruační den na nohy.


Vyzkoušejte i vy čistě přírodní doplněk stravy FEM+.

###message