O nás

Mise: Team AIMIL se zavazuje prozkoumat různé neodhalené výhody vyplývajících z 5000 let staré vědy Ajurvédy, a doslova hodlá využít všechny tyto získané znalosti pro plný, smysluplný a kvalitní život svých klientů. Team AIMIL je přesvědčen, že výzkum je klíčem k odhalení tajemství přírody.

Aimil quality4
Aimil quality4

Jsme nejrychleji rostoucí ajurvédská farmaceutická společnost, která je v žebříčku TOP 100 farmaceutických společností (včetně všech farmaceutických gigantů & MNC) na světě.

AIMIL Pharmaceuticals (Indie) Ltd byla založena 30. listopadu 1984 zakladatelem a předsedou Sh. K.K. Sharma s vizí: "Aimil je přední farmaceutická společnost v Indii a je významným globálním hráčem. Poskytuje vysoce kvalitní, cenově dostupné a inovativní řešení v oblasti Ajurvédy".

Společnost Aimil Indie se zabývá výrobou a uváděním na trh vlastních ajurvédských i klasických léků. V Evropě Aimil EU uvádí na trh pouze doplňky stravy. Z velmi skromných začátků v roce 1985, společnost učinila několik velkých skoků a rozvíjí se jako jedna z předních společností v ajurvédských bylinných lécích a doplňcích stravy. V roce 2016 byla založena evropská centrála Aimil Pharmaceuticals EU jejímž hlavním úkolem zajistit obchod, marketing a komunikaci v rámci celé Evropy. Na evropském trhu nabízí ajurvédské produkty a doplňky stravy pod značkou Aimil a zároveň díky bohatým zkušenostem nabízí pružnou spolupráci v oblasti privátních značek.

Aimil quality3
Aimil quality3

Skupina Aimil Pharmaceuticals disponuje dvěma výrobními závody jeden je umístěn v Novém Dilí a druhý ve státě Himachal Pradeš v oblasti Solan v obou se vyrábí pouze Ajurvédské rostlinné produkty.  Aimil vyrábí více něž 800 klasických ajurvédských produktů na základě požadavků z Indického, Evropského a světového trhu, více než 400 léčivých přípravků a doplňků stravy, v různých lékových formách: tablety, kapsle, sirupy, suspenze, masti, gely a krémy.

Celosvětová pověst skupiny Aimil Pharmaceuticals spočívá v poskytováním bezpečných a účinných léků, doplňků stravy, kosmetiky, kosmetických přípravků a jedno-druhových surovin, kterým 100%  věříme. Kvalita všech našich produktů je alfou a omegou všech našich zásad. V Aimil vždy je kvalita skloňována ve všech pádech, je chápána vždy s velkým "K". Usilujeme o dosažení nejvyšších standardů a snažíme se být jednou z předních společností ve světě léčiv a doplňků. Neustále zlepšujeme systém řízení jakosti, abychom zaručili stálou vysokou bezpečnost výrobků, zabránili nehodám v kvalitě a odstranili závady prostřednictvím systému nulových vad.

Aimil rd1
Aimil rd1

Odhalujeme skrytá tajemství Ajurvédy rozsáhlým úsilím v oblasti výzkumu a vývoje

Výzkumy Ajurvédského celostního léčebného systému již dlouho potřebovaly moderní vědce pro porovnání a potvrzení různých tvrzení Ajurvédských praktických lékařů tohoto holistického systému z hlediska vědecké racionality. Příroda poskytuje cenné náznaky, které mohou pomoci lidstvu najít léky na nejtěžší nemoci. Aimil vždy zdůrazňuje autentičnost Ajurvédy a vždycky se snažil odhalit skrytá fakta tohoto celostního systému prostřednictvím praktického výzkumu a vývoje s cílem navrhnout, vyvinout a standardizovat funkční a bezpečné bylinné složení.

Tým výzkumu a vývoje společnosti Aimil zaměstnává skupinu vysoce kvalifikovaných odborníků se  zkušenostmi z různých oborů, jako jsou: Ajurvéda, farmaceutická a lékařská věda. Výzkumníci jsou zapojeni jak do ověření Ajurvédských starých receptů tak i do vývoje vlastních nových produktů na základě vědeckých studií.

Investice do výzkumu a vývoje do sofistikovaného laboratorního vybavení, nástrojů a do zařízení je více než 20% z celkového obratu skupiny Aimil. Produkty kompletně vyvinuté tímto výzkumným týmem: Purodil gel, Neeri KFT, olejový sprej Muscalt Forte, Fifatrol, Amydio Forte, Amree Plus, Neeri, Amlycure DS a Amycordial pro různé zdravotnické speciality si získaly široké přijetí a různá ocenění.

Aimil rd2
Aimil rd2

Výzkumné a vývojové oddělení:

  • Identifikuje, zpracovává a standardizuje různé bylin a rostliny jejich morfologické charakteristiky (makroskopické a mikroskopické), fytochemické a instrumentální analýzy.
  • Hledá a vyvíjí nové a inovativní postupy pro zvýšení účinnosti bylin a tím i účinnost produktu.
  • Používá chromatografické techniky k určení jednotnosti aktivních složek pro kontrolu odchylek mezi jednotlivými dávkami.
  • Klade důraz na hodnocení bezpečnostního profilu jednotlivých komponent prostřednictvím studií, akutní a subakutní toxicity a testů na mikrobiální, těžké kovy a jiné environmentální kontaminující látky.
  • Hodnotí účinnost přípravku podle různých klinických parametrů.
  • Vyvíjí nové vědecké techniky pro uchování a zlepšení trvanlivosti.
  • Provádí vlastní klinické studie a spolupracuje s několika dalšími významnými institucemi / nemocnicemi, kde byly/jsou naše hlavní produkty klinicky testovány.
aimil-nalagarh-plant
aimil-nalagarh-plant

Výrobní závod Nalagarh

Výrobní zařízení společnosti AIMIL se nachází ve státě Himachal Pradesh v oblasti Solan. Jednotka Nalagarh se zabývá pouze vývojem, testováním a výrobou ayurvédský bylinných přípravků (Ayurvedic proprietary medicine, kosmetika, Ajurvédské doplňky stravy). A aby bylo možné splnit požadavky trhu a musí obě jednotky vyrábět a dodávat více než 800 klasických ayurvedických přípravků a více než 400 léčivých přípravků z oblasti ájurvédy v různých lékových formách jako jsou tablety, kapsle, sirupy / suspenze, mastí / gelu / krému.

Jednotka Nalagarh v Solanu má velmi rozsáhlou plochu s nejmodernějším, plně integrovaným zažízením včetně laboratorního vybavení a oddělených sekcí na výrobů extraktů a krémů/gelů.

Jednotka je certifikována podle ISO-GMP.

aimil-naraina-plant
aimil-naraina-plant

Výrobní závod Nariana

Výrobní závod Nariana

Výrobní zařízení společnosti AIMIL se nacházejí v hlavním městě Dillí. Jednotka v Delhi je zaměřena pouze na výrobu ayurvédských bylinných přípravků. Současně s jednotkou v Nalagarh pokrývají požadavky trhu více než 800 klasických ayurvedických přípravků a více než 400 léčivých přípravků z oblasti Ajurvédy.

AIMIL_Power_of_Ayurveda_logo_Pantone_2018
AIMIL_Power_of_Ayurveda_logo_Pantone_2018

Fakturační údaje

Aimil Pharmaceuticals EU s.r.o., 
Holzova 10b, 628 00 Brno,

IČO: 052 14 530,

DIČ:CZ 052 14 530,

vedená u krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 94117

 

e-mail: corporate@aimil.eu

tel.: +420 731 645 329

###message