Brno 2

herbs-906140_1920
herbs-906140_1920

Jana Ježíková

Dříve, než přistoupíte k objednání konzultace, je třeba si uvědomit základní ajurvédské pravidlo: Za své zdraví si odpovídáme sami. Nepřebírám za vaše zdraví zodpovědnost, nýbrž poskytuji informace, jejichž použitím si zdraví vylepšíte a upevníte.

 

VSTUPNÍ KONZULTACE se skládá z úvodní části, kde formou dotazování, pohledem, diagnostikou z pulzu, z jazyka a moderním přístrojovým energetickým měřením posoudím základní konstituci i aktuální stav klienta. Druhá část je terapeutická, kde doporučím stravu, denní režim, pohybové aktivity a další procedury vhodné pro klienta. Doporučení jsou přísně individuální a jsou směřována zejména na posílení organismu a vyrovnání nerovnovážných stavů. Velký důraz je kladen na vytváření správných návyků. V případě, že klient trpí aktuálně nějakou nerovnováhou (nemocí) navrhuji celostní způsob léčby.

Kontrolní konzultace je zaměřena na prohloubení znalosti o osobní přirozenosti (prakrti), hlubší pochopení souvislostí fyzického, psychického a duševního zdraví, upevnění stravovacích návyků, posílení Agní a na zlepšení funkce tkání ( zejména rasa a rakta) a další harmonizaci organismu.

 

Datum a čas je třeba předem dohodnout mailem nebo telefonicky.

Ing. Jana Ježíková

ajurveda@jezikova.cz
+420 602 944 470

Brno
Šámalova 93
615 00 Brno – Zábrdovice

 
Bystřička
Bystřička 385
756 24 Bystřička

###message