Ajurvédská konzultace

Ajurvéda je nejstarším zachovalým celostním systém léčby těla a duše. Skládá se z unikátního systému výživy, bylinné terapie, dechových cvičení, relaxace, meditace, pročišťování (detoxikace), omlazení organizmu a léčby nemocí.

Aiml Ajurvedske konzultace
Aiml Ajurvedske konzultace

Ajurvédská vstupní konzultace se skládá z:

  • První úvodní části - formou dotazování, pohledem, diagnostikou z pulzu, z jazyka a moderním přístrojovým energetickým měřením posoudíme základní konstituci i aktuální stav.
  • Druhé části - terapeutická, kde je doporučena strava, denní režim, pohybové aktivity a další vhodné procedury. 
  • Třetí části - doporučení, která jsou přísně individuální a jsou směřována zejména na posílení organismu a vyrovnání nerovnovážných stavů. Velký důraz je kladen na vytváření správných návyků a je navržen celostní způsob léčby. Doporučujeme celou konzultaci nahrát a dělat si poznámky. Je možné si rovněž objednat písemné doporučení, které pro vás vypracujeme do jednoho týdne po konzultaci.
  • Čtvrté části - kontrolní konzultace. Ve většině případů je smysluplné prohloubit získané vědomosti a návyky následnou kontrolní konzultací.

 

Ajurvéda je vhodná pro většinu nemocí, zejména chronického charakteru. Jedním z unikátních rysů ájurvédské medicíny je uznání individuálních odlišností jedince a individuální přístup k léčbě. Terapie je vhodná jako režimové opatření při léčbě jinými metodami klasické i alternativní medicíny. Dále je terapie vhodná v situacích, kdy se necítíte dobře, ale žádná vyšetření nic neodhalila. Nejúčinnější je ovšem terapie při prevenci a v rekonvalescenci i po těžších zdravotních problémech.

Ajurvédská terapie vyžaduje Váš aktivní přístup.

Kombinace s dalšími postupy a metodami:

Ajurvéda se nevylučuje se "západní" alopatickou medicínou a velmi dobře si rozumí s dalšími celostními léčebnými postupy. Konkrétní doporučení však musí posoudit odborník. Doporučení potřebných celostních procedur, bylin a přípravků je součástí konzultace. 

Terapie není vhodná pro osoby, které čekají, že je někdo vyléčí.

Úspěšnost konzultace závisí na Vaší aktivní spolupráci. Nejvhodnější dobou k objednání konzultace je situace, kdy jste připraveni na změnu. Dva až tři dny před konzultací prosím pošlete vyplněný aimil terapeutický dotazník a aktuální jídelníček za 5 dní na adresu corporate‌‌M‌‌aimil.eu


Délka konzultace, cena a místo konání:

Vstupní konzultace trvá 1,5 hodiny.  
Konzultaci je nezbytné provádět  v klidu. Přítomnost další osoby je nežádoucí. 
Cena vstupní konzultaci je 1 000,- Kč.   

Zpracování písemného doporučení je 500,- Kč je možné si objednat při konzultaci.
Cena kontrolní konzultace je 500,- Kč

Konzultace probíhají na adrese: Šámalova 93, Brno, nebo dle osobní dohody s konzultantkou

###message